مٌد و پوشاك

آیا میدانید در فصل پاییز چی بپوشیم؟

در فصل پاییز هوا نه خیلی سرد است گرم. هوا بصورت کلی معتدل و مناسب است. بهتر است در پاییز لباس هایی را بپوشید که مناسب این فصل هستند. برای هر فصل یک اصول مخصوص لباس پوشیدن است و باید به آنها توجه کنیم تا بهترین ست لباس را بپوشیم. معمولا هر چه به سرما نزدیک می شویم خوشتیپ ها بیشتر آماده تیپ زدن های خاص و منحصر بفرد خود می افتند
هوای پاییز عاشق است نه سرد است نه گرم. پاییز فصل ریزش برگهای زرد و نارنجی است که زمین نیز خوش تیپ تر می شود. بهتر است ما نیز از این هارمونی استفاده کنیم تا در این فصل خوش تیپ تر از پیش ظاهر شویم.

بهتر است در این فصل از لباس های تکه تکه استفاده کنید و از پوشیدن لباس های سنگین دوری کنید تا در صورت گرم شدن هوا بتوانید خود را خنک نگه دارید. پوشیدن لباس های سنگین در این فصل ممکن است باعث کلافگی شما شود. در این فصل بهتر است عادات قدیمی لباس پوشیدن خود را کنار بگذارید و به صورت تکه تکه لباس بپوشید. با داشتن تیپ تکه تکه می توانید در صورت سرد شدن هوا خود را گرم و در صورت گرم شدن لباس خود را کم کنید.

تیپ سه لایه و تکه تکه پاییزی

بهتر است اولین لایه لباس تان آستین بلند و از جنس نخ باشد. توصیه می شود در ابتدای پاییز از شلوارهای نازک استفاده کنید و در ادامه فصل و با توجه به سرد شدن آن از شلوارهای کتان استفاده کنید. بهتر است لایه اولیه خود را از جنس پلی استر انتخاب کنید تا در صورت گرم شدن هوا رطوبت را به خود جذب کند.

لایه دومی لباس خود را بهتر است جوری انتخاب کنید تا در مقابل سرما محافظت کند. می توانید برای لایه دوم خود جلیقه یا ژاکت انتخاب کنید.

لایه سومی که بیرونی ترین لباس شما می باشد باید از جنس نایلون و چرم باشد یا اینکه خاصیت ضد آب داشته باشد تا در برابر آب شما را حفظ کند. مثل کت و بادگیر یا بارانی.

بهترین جنس لباس برای پاییز
معمولا لباس پاییزی دارای جنس ضخیم تر از لباس های تابستانی است و همینطور نازک تر از لباس های زمستانی. ضمن اینکه باید به این موضوع نیز توجه کنید با توجه به تغییرات هوا بهتر است لباس نیمه اول پاییز شما با نیمه دوم آن فرق داشته باشد. برای نیمه اول فصل پاییز بهتر است جنس لباس تان از پلی پروپلین، نخ یا کتان باشد و یا از جنس چرم یا کبریتی نازک باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *