آرایشی و زیبایی

لوازم آرایش مورد نیاز برای کسانی که تازه کارند

?کانسیلر
داشتن یک کانسیلر با کیفیت جزء ضروریات است. کانسیلر کمک می کند تا حلال های تیره ی زیر چشم هایتان یا لک ها را پوشانده و حتی خط موهایتان را شکل دهید.
کانسیلرها در واقع کرم پودرهای فشرده روشن و رنگی هستند که شما میتوانید آن ها را قبل یا پس از کرم پودر استفاده کنید البته بعضی ها می گویند بهتر است پس از کرم پودر زدن استفاده شود. این کانسیلرها به صورت های مختلفی وجود دارند، یکی به صورت stick یا ماتیکی که استفاده از آن راحت تر است، حالت ديگر کرم شبیه نیمه جامد و در انتها کانسیلرهای مایع.

?فونداسیون
داشتن یک فونداسیون هم قطعاً ضروری است. فونداسیون های گوناگون با برند های مختلفی وجود دارد که می توانید استفاده کنید. انواع مایع، کرمی، موس پودری و معدنی. بسته به نوع پوششی که دنبالش هستید، یک یا چند مورد از این ها می تواند برایتان کاربردی باشد.
فونداسیون را باتوجه به نوع پوست خویش خریداری کنید نه خيلی روشن و نه خيلی تیره.

?رژگونه
خانم هایی که اهل آرایش کامل هستند به خوبی رژگونه را می شناسند. این ماده رنگی زیبا با رنگ دادن به گونه ها سبب شادب دیده شدن صورت شما می شود و به خصوص برای افردی که از کرم پودر با پوشش متوسط و زیاد استفاده نموده اند یک وسیله آرایشی ضروری به شمار می رود.

?ریمل
زیبایی چشم ها منوط به داشتن مژه های بلند، سیاه و حالت دار است ولی همه از این نعمت برخوردار نیستند و خيلی از خانم‌ها مژه های کوتاه، صاف یا کم رنگ دارند. در این وضعیت یک ریمل مناسب همان چیزی است که به آن احتیاج دارید و با استفاده از آن می توانید چشمانی زیبا، درماماتیک و جذاب داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *