مٌد و پوشاك

چه شلواری مناسب چه اندامی است؟

شلوار

شلوار مناسب برای هر اندام کدام است؟

شلوار مناسب برای هر اندام کدام است؟ کدام شلوار ها مارا لاغر تر نشان می دهند؟ کدام شلوار ها ما را پر تر نشان می دهند؟ ما با کدام شلوار ها قد بلند تر نشان داده خواهیم شد و…
یکی از دغدغه های اصلی همه ی افراد این است که بدانند با کدام شلوار ها چگونه دیده شوند.  یا اینکه کدام شلوار با استایل آنها بیشتر ست می شود. لاغر و یا چاق نشان دادن اندام ها معقوله ایست که هیچگاه در دنیای مد برای طرفداران مد از بین نمی رود.

همیشه دسته ای از افراد هستند که تمایل دارند اندام خود را به گونه ای دیگر نشان دهند. برخی اوقات این تغییرات را بوسیله ی شلوار در ساق پا شاهد هستیم. گاهی اوقات در ران ها و گاهی اوقات هم بصورت یکدست شاهد تغییرات خواهیم بود.

نکات مورد توجه در خرید شلوار زنانه

اگر شما هم به دنبال خرید یکی از بهترین شلوار زنانه هستید، می توانید این فرصت طلایی پیش روی خود را دست ندهید و با ما همراه باشید. شما امروزه در ویترین بسیاری از فروشگاه های اینترنتی، می توانید شاهد تنوع بسیار بالایی از هزاران طرح مختلف شلوار زنانه باشید که هر کدام مناسب برای تیپ و اندام های متفاوت می باشند. در خرید و استفاده از شلوارهای زنانه می توانید به آیتم های بسیار زیادی توجه داشته باشید که از مهمترین و اصلی ترین این نکات می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

–          حتما اندام خود را شناخته و شلوار مناسب با اندام خود را تهیه و خریداری کنید

–          توصیه می شود که قبل از خرید و ثبت سفارش حتما در خصوص قیمت شلوار اطلاعات کافی را در اختیار داشته باشید.

–          لازم است که حتما بهترین و مناسب ترین جنس را برای شلوار مورد نظرتان انتخاب کنید تا احساس راحت در آن داشته باشید.

–          حتما در انتخاب رنگ و طرح شلوار مورد نظر خود، نهایت دقت و وسواس را به خرج دهید تا از این طریق، یکی از بهترین و مناسب ترین این محصول را تهیه و خریداری کنید.

شلوار مناسب برای هر تیپ اندامی

افرادی که دوست دارند تا یکی از شیک ترین شلوار زنانه را تهیه و خریداری کنند، می توانند در گام اول راجع به تیپ اندام خود اطلاعاتی را اخذ کنند.

شلوار زنانه مناسب برای هر تیپ اندامی را می توان به شکل زیر ارائه داد:

–          اندام سیبی شکل: اندام های سیبی شکل، به اندام هایی گفته می شود که دور سینه آنها از دور باسن بیشتر بوده و از پاهای صاف و بازوهای باریکی تری را دارند. این افراد بایستی از شلوارهایی استفاده کنند که پاهای آنها را درازتر نشان دهد و بهترین و مناسب ترین گزینه برای آنها، استفاده شلوارهای دمپا گشاد بوده که می توانند رنگ مورد نظر خود را نیز دخیل داده و یکی از بهترین این شلوارها را تهیه و خریداری کنند.

–          اندام گلابی شکل: اندام های گلابی شکل از کمرهای بسیار باریکی برخوردار هستند و امروزه نیز یکی از بهترین استایل ها در جهان شناخته می شوند. مناسب ترین شلوار برای این مدل از تیپ ها نیز شلوارهای راسته و دمپا گشاد می باشد. یکی از مهمترین آیتم هایی که بایستی این تیپ ها به آن توجه کنند، استفاده نکردن از شلوارهای لوله تفنگی می باشد. این مدل از شلوارهای اندازه باسن شما را به شکل واقعی نشان داده و از شیک پوش بودن و زیبایی شما تا حدودی می کاهد.

–          اندام های مستطیل شکل: اینگونه از تیپ ها دارای شکم صاف و باسن خوش فرمی هستند به طوری که شما هیچ گونه قوسی را در این تیپ ها مشاهده نمی کنید. بهترین و مناسب ترین گزینه برای این مدل از اندام نیز، استفاده از شلوارهای کمی دم پا گشاد و شلوارهای فاق متوسط می باشد. توصیه می شود که این مدل از اندام ها به هیچ وجه از شلوارهای راسته، بدون هیچ شکل و ساده استفاده نکنند.

–          اندام های مثلثی شکل: اندام های مثلثی شکل، از شانه های باریک تری نسبت به دور باسن برخوردار بوده و می توانند از انواع بسیار زیادی شلوار نیز استفاده کنند. از مهمترین مدل شلوارهایی که این افراد می توانند استفاده نمایند، می توان به شلوار راسته، شلوار دمپا گشاده و شلوارهای پالاتزو اشاره کرد. شما نیز می توانید با توجه به شکل اندام خود، یکی از بهترین خریدها را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *