مٌد و پوشاك

مکمل رنگ آبی در لباس – رنگ آبی با چه رنگی ست میشه؟

ست مانتو آبی

برای کسانی که به مد اهمیت می دهند بسیار مهم است که لباسی که برای عید می خرند همان مد سال باشد.علاوه بر این ، رنگ آبی کلاسیک یک رنگ بسیار جذاب و رنگارنگ است که می تواند با مجموعه های مختلف از انواع شیک و لوکس استفاده شود.تا پایان این مقاله با آلکاپیدا همراه باشید.

چه رنگی به لباس آبی میاد

رنگ آبی یک رنگ سرد و از جمله رنگ های اصلی محسوب می شود که باعث ایجاد حس آرامش و اعتماد در افراد می شود. برای ست کردن لباس آبی گزینه های مختلفی وجود دارد و تنها کافیست به پر رنگ یا کمرنگ بودن لباس آبی مورد نظرتان و البته رنگ پوستتان توجه داشته باشید تا بهترین ست با لباس آبی را انتخاب کنید. اگر پوست شما گندمی است و لباس آبی به شما خیلی می آید می توانید طیف های مختلف رنگ آبی را با هم ست کنین.

طیف رنگ آبی، با سایر رنگ‌ها به خوبی ترکیب می‌شه و به همین دلیل می‌توانید به راحتی این رنگ را در استایل‌های روزمره خودتون استفاده کنید!

 

یکی از زیباترین ترکیب رنگ ها برای مانتو آبی ست کردن مانتو با طیف یاسی است. به خصوص این مانتو آبی با آستین های چین دار و پفی اش که خیلی جالب طراحی شده! استفاده از رنگ یاسی برای شال و کیف ترکیبی آرام و در عین حال جذاب را القا می کند. همانطور که می بینید در این استایل زیبا شلوار سفید کمک می کند تمام حواس مان به مانتو آبی و کیف و شال یاسی معطوف شود.

پالت رنگ این استایل زیبا را ببینید.

ست کردن مانتو آبی

در کنار رنگ آبی کلاسیک می‌توانید از آبی‌هایی نظیر آبی آسمانی، آبی نفتی، آبی رویال یا سرمه‌ای استفاده کنید. این روش پر قدرت، می‌تواند علاوه بر استایل‌های رسمی، استایل‌های کژوال‌تری را نیز خلق کند.شلوار جین یک وسیله همه کاره برای ایجاد نمای کاملاً آبی است. بنابراین آنها را فراموش نکنید.

ست لباس آبی کلاسیک و زرد

زرد یکی از رنگ هایی است که در کنار آبی به خصوص رنگ آبی کلاسیک جلوه ای عالی به استایل شما می بخشد.زرد رنگ متضاد آبی است و ترکیب این دو رنگ توجه بسیاری را به خود جلب می کند

ست آبی کلاسیک و مشکی

رنگ مشکی نیز مانند سفید از جمله رنگ‌های خنثی است که در کنار همه‌ی رنگ‌ها ظاهری زیبا برای شما خواهند ساخت.

ست لباس آبی و آجری

اگر تضاد موجود بین رنگ‌های آبی و زرد با سلیقه‌تان سازگار نیست، پیشنهاد می‌کنیم که رنگ نارنجی یا آجری را به جای زرد به کار ببرید.

رنگ نارنجی نسبت به زرد درخشندگی کمتری دارد و مات‌تر است و به همین علت تضاد کمتری ایجاد می‌کند.

جمع بندی


آبی یکی از رنگ‌های پرکاربرد در دنیای مد و فشن است. بدون شک همه ما چندتایی لباس آبی با تنالیته‌های مختلف در کمد لباس خود داریم. اگر بدانیم مکمل رنگ آبی چیست به راحتی می‌توانیم ست‌های بسیار جذابی با این رنگ برای تمام روزهای سال ایجاد کنیم. هریک از انواع آبی با رنگ‌های خاصی ست می‌شوند و این به ما اجازه می‌دهد تا تنوع بسیار خوبی در استایل خود ایجاد کنیم.

آلکاپیدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *